Hvem er vi?

Hvem er vi?

Vi er en god blanding av ny digital kompetanse og solid medieerfaring.
Ønsker du tilgang til spesialister som kan digital rekruttering og innovative mediestrategier så finner du det her

TRUDVANGVEIEN 67
3117 TØNSBERG
+47 33 00 28 00
post@jobbsys.no

rådgivere


NINA HOLEN AARNES

Salgssjef

469 53 551nina@jobbsys.no


anne-lene spanthus

Seniorrådgiver HR

469 32 591als@jobbsys.no


Fredrik Beckmann

HR-Rådgiver

947 86 516fredrik@jobbsys.no


Roger Dyrvang

HR-Rådgiver

469 40 063roger@jobbsys.no

KREATIVT TEAM


Hilde Bråten

LEDER KREATIVT TEAM

469 41 380hilde@jobbsys.no


Line Løvaas

Grafisk designer

469 22 596line@jobbsys.no


Mona Reppe

Seniorrådgiver HR
– GRAFISK/TEKST

476 51 072mona@jobbsys.no

ØKONOMI / IT OG TEKNOLOGI


Trude Haukås

Regnskapsansvarlig

469 38 215trude@jobbsys.no


Trym Bjerkan

Teamleder IT

trym@jobbsys.no

rådgivere


NINA HOLEN AARNES

Salgssjef

469 53 551nina@jobbsys.no


anne-lene spanthus

Seniorrådgiver HR

469 32 591als@jobbsys.no


Fredrik Beckmann

HR-Rådgiver

947 86 516fredrik@jobbsys.no


Roger Dyrvang

HR-Rådgiver

469 40 063roger@jobbsys.no

KREATIVT TEAM


Hilde Bråten

LEDER KREATIVT TEAM

469 41 380hilde@jobbsys.no


Line Løvaas

Grafisk designer

469 22 596line@jobbsys.no


Mona Reppe

Seniorrådgiver HR
– GRAFISK/TEKST

476 51 072mona@jobbsys.no

ØKONOMI / IT OG TEKNOLOGI


Trude Haukås

Regnskapsansvarlig

469 38 215trude@jobbsys.no


Trym Bjerkan

Teamleder IT

trym@jobbsys.no