Hvem er vi?

Hvem er vi?

Vi er en god blanding av ny digital kompetanse og solid medieerfaring.
Ønsker du tilgang til spesialister som kan digital rekruttering og innovative mediestrategier så finner du det her

TRUDVANGVEIEN 67
3117 TØNSBERG
+47 33 00 28 00
post@jobbsys.no

RÅDGIVNING – SALG


anne-lene spanthus

Byråleder – medieinnkjøp

469 32 591als@jobbsys.no


NINA HOLEN AARNES

Salgssjef

469 53 551nina@jobbsys.no


Fredrik Beckmann

HR-Rådgiver – salg

947 86 516fredrik@jobbsys.no


Roger Dyrvang

HR-Rådgiver – Salg

469 40 063roger@jobbsys.no

KREATIVT TEAM


Line Løvaas

Senior designer

469 22 596line@jobbsys.no


Mona Reppe

Seniorrådgiver HR
– GRAFISK/TEKST

476 51 072mona@jobbsys.no


ATHANASIA SIAMOS

GRAFISK DESIGNER

469 40 706athanasia@jobbsys.no


Ida elise Østberg

Rådgiver
Digitale strategier

469 41 380ida@jobbsys.no

ØKONOMI – IT PRODUKT


Trude Haukås

REGNSKAP – ADMINISTRASJON

469 38 215trude@jobbsys.no


Trym Bjerkan

Teamleder IT

trym@jobbsys.no

RÅDGIVNING – SALG


anne-lene spanthus

BYRÅLEDER – MEDIEINNKJØP

469 32 591als@jobbsys.no


NINA HOLEN AARNES

Salgssjef

469 53 551nina@jobbsys.no


Fredrik Beckmann

HR-Rådgiver – Salg

947 86 516fredrik@jobbsys.no


Roger Dyrvang

HR-Rådgiver – Salg

469 40 063roger@jobbsys.no

KREATIVT TEAM


Line Løvaas

Senior designer

469 22 596line@jobbsys.no


Mona Reppe

Seniorrådgiver HR
– GRAFISK/TEKST

476 51 072mona@jobbsys.no


ATHANASIA SIAMOS

GRAFISK DESIGNER

469 40 706athanasia@jobbsys.no


Ida Elise Østberg

Rådgiver Digitale strategier

469 41 380ida@jobbsys.no

ØKONOMI – IT PRODUKT


Trude Haukås

REGNSKAP – ADMINISTRASJON

469 38 215trude@jobbsys.no


Trym Bjerkan

Teamleder IT

trym@jobbsys.no